Zasady prezentowania treści i opinii na stronie

Wersja dokumentu: 01.
Data obowiązywania: od 31.05.2023 r.

Dobrze Cię tu widzieć!

Transparentna i uczciwa komunikacja z Tobą to nasz priorytet! Uprzejmie prosimy o zapoznanie się z przygotowanymi dla Ciebie dokumentami. Są w nich zawarte zasady prezentowania treści na tej stronie internetowej oraz kryteria weryfikujące, którymi się kierujemy przy prezentowaniu opinii Klientów na naszej stronie internetowej.

Zasady prezentowania treści na stronie

Domyślnie prezentujemy listę treści spełniających wskazane przez Ciebie parametry w przypadku, gdy wskażesz parametry w wyszukiwarce.

Treści prezentowane na naszej stronie staramy się jak najlepiej dopasować do potrzeb użytkowników strony i naszych Klientów. Chcemy w ten sposób oszczędzić Ci czasochłonnych poszukiwań.

Zasady, którymi się kierujemy przy doborze treści na stronie:

  • Domyślne sortowanie treści widoczne na stronie jest odzwierciedleniem tego, które treści prezentowane na stronie są najczęściej wyszukiwane i cieszą się największą popularnością, lub też tego, które treści odpowiadają wynikom Twoich poszukiwań.
  • Na treści prezentowane użytkownikowi strony wpływa zachowywanie innych, podobnych użytkowników, przedmiot wyszukiwania użytkownika oraz kwestia dopasowania wyników wyszukiwania do zapytania.

Opinie prezentowane na stronie

Na naszej stronie możesz się zapoznać z opiniami klientów, które dotyczą naszych produktów i/lub usług.

Wiemy, że opinie są dla Ciebie ważne, i dochowujemy wszelkiej staranności, by oparte były na rzeczywistych odczuciach naszych Klientów i podmiotów, z którymi współpracujemy.

Prezentowane na stronie opinie są przez nas zweryfikowane i pochodzą wyłącznie od osób, które współpracowały z nami lub korzystają z naszych produktów. Na naszej stronie nie znajdziesz opinii dotyczących naszych produktów i/lub usług stworzonych przez nas lub na nasze zamówienie.

W jaki sposób weryfikujemy opinię?
Na przykład kontaktujemy się z osobą, która ją wystawiła, dziękujemy za opinię i prosimy o zgodę na jej publikację. Jeśli nie jesteśmy w stanie zweryfikować podmiotu, który wystawił opinię, to nie zamieszczamy jej na stronie.

Na stronie prezentujemy wybrane opinie, które najlepiej oddają zasady współpracy i dają Ci najwięcej informacji pozwalających na podjęcie decyzji o zakupie produktu czy współpracy z nami.

Nie praktykujemy zdobywania opinii o charakterze sponsorowanym czy barterowym.

W razie wątpliwości zawsze możesz się z nami skontaktować. Chętnie odpowiemy na Twoje pytania!

Miłego dnia!
Zespół Zieleń we wnętrzach sp. z o. o.