12 rzeczy, które musisz wiedzieć zanim zdecydujesz się na zieloną ścianę w swojej firmie

Ile lat żyje zielona ściana? Jak dobrać gatunki roślin, aby pasowały do estetyki biura? W jaki sposób dbać o ścianę, aby zachowała swój urok nawet przez kilka dekad? Odpowiedzi na te pytania (i jeszcze więcej) znajdziesz w naszym e-booku.

Zielona ściana - Wszystko, co musisz wiedzieć w jednym miejscu

W ciągu ostatnich 12 lat zbudowaliśmy ponad 1000 m2 zielonych ścian i dbaliśmy o roślinność w takich firmach jak: Amazon, Answear, Fiskars, CD Projekt, Nowy Styl czy BWI. Jesteśmy ogrodnikami z wykształcenia i powołania, dlatego o roślinach wiemy praktycznie wszystko.

W tym e-booku dzielimy się naszym know-how, aby ustrzec Cię przed kosztownymi błędami i dać Ci praktyczne wskazówki w kwestii ubarwienia Twojego biura roślinnością.

Poznaj opinie naszych klientów

Na budowaniu zielonych ścian znamy się jak mało kto. Ale nie musisz nam wierzyć na słowo. Zobacz opinie osób, które z nami współpracowały.

Powierzyliśmy Zieleni We Wnętrzach przygotowanie ogrodu wertykalnego do naszego nowego biura. Wiedza i umiejętności zespołu przełożyły się na piękną zieleń, która od wejścia wita naszych gości. W czasach lockdownu mogliśmy liczyć na ich elastyczność biznesową.
Krzysztof Bajołek
Prezes Zarządu Answear.com S.A.
Zieleń We Wnętrzach doprowadziła nasze rośliny do porządku. Po roku zbudowaliśmy zieloną ścianę, a widząc pozytywny wpływ roślin na nasze biuro chętnie wprowadzimy jej więcej.
CD Projekt Red
Urząd Miasta Wodzisławia Śląskiego zaświadcza, że współpraca rozpoczęła się w czerwcu 2019 i na dzień dzisiejszy trwa nadal. Zieleń We Wnętrzach świadczy usługi serwisowe polegające na utrzymaniu roślin stanowiących elementy wykonanych ścian: zewnętrznej i wewnętrznej w obiekcie dworca Wodzisław Śląski. Usługi serwisowe realizowane są sprawnie, terminowo i z najwyższą starannością, dlatego też udzielamy firmie jak najlepszych referencji.
Mieczysław Kieca
Prezydent Miasta
Roślinność w biurze wpływa na dobre samopoczucie i efektywność naszych pracowników. Dlatego cieszymy się, że możemy współpracować z firmą Zieleń we Wnętrzach. Dzięki nim zielone ściany są dla nas praktycznie bezobsługowe i bezproblemowe. Zawsze możemy liczyć na ich wsparcie i profesjonalne doradztwo.
Nowy Styl
Wspólnie zaprojektowaliśmy zieloną strefę do naszego apartamentu pokazowego. Zależało nam na partnerze o świeżym spojrzeniu i jednocześnie z dużym doświadczeniem. Współpraca z Zielenią We Wnętrzach pozwoliła nam zrealizować prace  zgodnie z planowanym terminarzem i projektami. W długofalowej współpracy sprawdzają się znakomicie.
KLER
Zielona ściana jaką zaprojektowali, a w szczególności kilkumetrowe monstery robią ogromne wrażenie na wszystkich odwiedzających nasze biuro.
ES-System

Pobierz e-book

Podaj swoje dane i odbierz e-book “12 RZECZY, KTÓRE MUSISZ WIEDZIEĆ zanim zdecydujesz się na zieloną ścianę w swojej firmie”. Po przesłaniu formularza, natychmiast otrzymasz e-book na maila.