Dziękujemy za umówienie się na konsultacje

Sprawdź skrzynkę mailową. Jeśli do 5 minut nie znajdziesz tam żadnej nowej wiadomości, wejdź do folderu SPAM.

Poznaj opinie naszych klientów

Na budowaniu zielonych ścian znamy się jak mało kto. Ale nie musisz nam wierzyć na słowo. Zobacz opinie osób, które z nami współpracowały.

Powierzyliśmy Zieleni We Wnętrzach przygotowanie ogrodu wertykalnego do naszego nowego biura. Wiedza i umiejętności zespołu przełożyły się na piękną zieleń, która od wejścia wita naszych gości. W czasach lockdownu mogliśmy liczyć na ich elastyczność biznesową.
Krzysztof Bajołek
Prezes Zarządu Answear.com S.A.
Zieleń We Wnętrzach doprowadziła nasze rośliny do porządku. Po roku zbudowaliśmy zieloną ścianę, a widząc pozytywny wpływ roślin na nasze biuro chętnie wprowadzimy jej więcej.
CD Projekt Red
Urząd Miasta Wodzisławia Śląskiego zaświadcza, że współpraca rozpoczęła się w czerwcu 2019 i na dzień dzisiejszy trwa nadal. Zieleń We Wnętrzach świadczy usługi serwisowe polegające na utrzymaniu roślin stanowiących elementy wykonanych ścian: zewnętrznej i wewnętrznej w obiekcie dworca Wodzisław Śląski. Usługi serwisowe realizowane są sprawnie, terminowo i z najwyższą starannością, dlatego też udzielamy firmie jak najlepszych referencji.
Mieczysław Kieca
Prezydent Miasta
Roślinność w biurze wpływa na dobre samopoczucie i efektywność naszych pracowników. Dlatego cieszymy się, że możemy współpracować z firmą Zieleń we Wnętrzach. Dzięki nim zielone ściany są dla nas praktycznie bezobsługowe i bezproblemowe. Zawsze możemy liczyć na ich wsparcie i profesjonalne doradztwo.
Nowy Styl
Wspólnie zaprojektowaliśmy zieloną strefę do naszego apartamentu pokazowego. Zależało nam na partnerze o świeżym spojrzeniu i jednocześnie z dużym doświadczeniem. Współpraca z Zielenią We Wnętrzach pozwoliła nam zrealizować prace  zgodnie z planowanym terminarzem i projektami. W długofalowej współpracy sprawdzają się znakomicie.
KLER
Zielona ściana jaką zaprojektowali, a w szczególności kilkumetrowe monstery robią ogromne wrażenie na wszystkich odwiedzających nasze biuro.
ES-System